Program a prednášajúci

S úsmevom sa žije ľahšie

Jozef Banáš

slovenský spisovateľ

Jozef Banáš

slovenský spisovateľ, diplomat, topmanažér

Pavel "Hirax" Baričák

slovenský spisovateľ, cestovateľ a hudobník

Pavel "Hirax" Baričák

slovenský spisovateľ

Strachy, vzťahy a sloboda

Strachy, vzťahy a sloboda je názov 4. dielu Šlabikára šťastia, ktorý vychádza už 5. septembra 2018 a zároveň je to názov prednášky HARMÓNIA Festivale v Žiline.

„Strachy sa vracajú ako nevyliečená minulosť alebo prichádzajú ako výzva budúcnosti. Sú to prepotrebné smerovníky na našej osobnej ceste, ktoré raz všetky pochopíme a vyliečime. Plne dôverujte svojmu srdcu a rozumu. Všetko je vo vás, všetky odpovede. Postavte sa na nohy a povedzte si: „Toto zvládnem!“ a zvládnete to!!! Toto je najväčšie tajomstvo pri hocijakej bolesti, strachu, chorobe, neistote, ťažkej životnej situácii“.

Pavel „Hirax“ Baričák je slovenský spisovateľ, autor románov, motivačnej literatúry, cestopisov, hudobník, skladateľ, cestovateľ, vydavateľ…

Simply meditation a ochutnávka techniky OM Chanting

O prednáške: Simply Meditation je jednoduchý súbor techník, ktorý vám pomôže upokojiť myseľ, rozvinúť si vnútornú rovnováhu a prežívať viac lásky vo vašom živote a vzťahoch. Tieto jednoduché techniky môžu vytvoriť vyrovnaný stav mysle už pri 5 – 15 minútach cvičenia denne a podporia vašu fyzickú, mentálnu a emocionálnu pohodu. Je to ideálne pre začiatočníkov v meditácii alebo ľudí v strese z každodenného života.

OM Chanting je staroveká skupinová harmonizujúca technika, transformujúca negativitu na pozitívnu energiu. Príďte „ochutnať“ jej účinky 🙂

Zuzana Hajabáčová pracuje ako psychoterapeutka a sprevádza ľudí na ceste sebarozvojom už mnoho rokov. Je učiteľkou, lektorkou a inštruktorkou jogy, meditácií a má za sebou dlhoročné skúsenosti z vlastnej praxe a tiež z praxe svojich študentov a klientov. Svojim životom neustále inšpiruje ľudí, aby uskutočnili zmenu vo svojom živote a vykročili smerom k šťastiu, radosti, láske a spokojnosti.

Zuzana Hajabáčová

prednášajúca

Zuzana Hajabáčová

Zuzana Hajabáčová pracuje ako psychoterapeutka a sprevádza ľudí na ceste sebarozvoja už mnoho rokov. Je učiteľkou, lektorkou a inštruktorkou jogy, meditácií a má za sebou dlhoročné skúsenosti z vlastnej praxe a tiež z praxe svojich študentov a klientov. Svojim životom neustále inšpiruje ľudí, aby uskutočnili zmenu vo svojom živote a vykročili smerom k šťastiu, radosti, láske a spokojnosti.

Iveta Štecová

prednášajúca

Iveta Štecová

propagátorka tvárovej gymnastiky, lektorka, vedie kurzy, publikuje na tému anti-age, venuje sa wellness a výživovému poradenstvu

Tvárová gymnastika – Ako si zachovať mladosť a krásu do vysokého veku?

„Volám sa Iveta Štecová, som z Košíc, mám 45 rokov a som certifikovanou trénerkou tvárovej gymnastiky. V oblasti krásy a fitnes sa pohybujem 20 rokov. Tvárovej gymnastike sa aktívne venujem 11 rokov. Zdravie, cvičenie a správne stravovanie je mojou záľubou už dlhé roky, preto som sa rozhodla  pre štúdium na Health Academy Australia, kde študujem anti-age a výživové poradenstvo“.

Na prednáške TVÁROVÁ GYMNASTIKA si predstavíme jej základné princípy, vďaka ktorým môžeme omladnúť aj bez skalpela, injekcií či značkových krémov.

Zdravie prilieta na krídlach včely

O prednáške: Dávajú nám včely iba med? Čo je perga? Sú včelie produkty alergénmi? Čo je apiterapia? Akých zdravotných neduhov nás vedia zbaviť včelie produkty? Odpovede na tieto, no i mnohé iné otázky súvisiace s vplyvom včelích produktov na ľudské zdravie sa dozviete od jedinej slovenskej apikonzultantky s viacročnou praxou.

O lektorke: Viac ako 7 rokov sa Iveta Krajňaková sa zaoberá účinkami včelích produktov na ľudské zdravie. V roku 2014 absolvovala kurz apiterapie v Rusko, v minulom roku v Kyjeve a vo februári tohto roku aj v rumunskom Mereni-Contesti. Poskytuje apiterapeutické konzultácie, organizuje prednášky, šíri osvetu. V ostatných mesiacoch sa zaoberá aplikovaním včelích produktov deťom diagnostikovaných autizmom s veľmi pozitívnymi výsledkami.

Iveta Krajňáková

prednášajúca

Iveta Krajňáková

apikonzultantka
Zaoberá sa účinkami včelích produktov na ľudské zdravie od roku 2011.

Daniela Maťuchová

prednášajúca

Daniela Maťuchová

Maťuchová poskytuje služby zrakového vzdelávania - pracuje ako učiteľ Batesovej metódy prirodzeného zlepšovania zraku bez okuliarov podľa amerického očného lekára Dr. Williama Batesa (1860-1931).

Zlepšenie zraku prirodzeným spôsobom

O prednáške: Sú ľudia, ktorí čítajú, používajú počítač a sledujú televíziu a predsa majú normálny zrak. Nie je to len samotné čítanie, práca s počítačom či sledovanie televízie, čo zhoršuje zrak – ale aj osvojenie si nesprávnych zrakových návykov či psychoemocionálny stav človeka.
Zrakové vzdelávanie učí, ako používať zrak správne.

  • Je možné vidieť lepšie aj bez pomoci okuliarov?
  • Ako funguje zrakový aparát?
  • Čo zistil Dr. Bates pri svojich výskumoch?
  • Ako nám jeho zistenia môžu pomôcť?
  • Aký vplyv majú okuliare na naše oči?
  • Laserová operácia, áno či nie?
  • Komu je Batesova metóda určená?
  • Pri akých zrakových problémoch môže pomôcť?
  • Je možné udržať si dobrý zrak aj v pokročilom veku?

Na tieto, prípadne ďalšie vaše otázky, vám v rámci prednášky na tému prirodzeného zlepšovania zraku odpovie Ing. Daniela Maťuchová, učiteľ Batesovej metódy.

O lektorke: Ing. Daniela Maťuchová poskytuje služby zrakového vzdelávania – pracuje ako učiteľ Batesovej metódy prirodzeného zlepšovania zraku bez okuliarov podľa amerického očného lekára Dr. Williama Batesa (1860-1931).
K tejto metóde ju priviedli vážne problémy synčeka so zrakom. Venuje sa jej takmer 9 rokov. Absolvovala štúdium na College of Vision Education v Anglicku, ktoré ukončila v marci 2013. Od mája 2013 je členom Bates Association for Vision Education – medzinárodnej asociácie združujúcej učiteľov Batesovej metódy.
Začiatkom roka 2014 založila v Banskej Bystrici Centrum ProVitalis, kde poskytuje služby zrakového vzdelávania. Aktuálne prednáša na Slovensku i v zahraničí.
Viac informácií: http://www.provitalis.sk/

Limbický odtlačok a materstvo. Ako byť dobrá matka a dobrý otec

O prednáške: Byť matkou a otcom v dnešnej dobe nie je jednoduché. Ako si s tým poradiť, ako sa zorientovať vo všetkom, čo je dôležité a podstatné pre vzťah s dieťaťom? Na tejto prednáške sa budeme venovať aj tomu, aký je dopad limbického zápisu na náš život a čo môže rodič urobiť pre ideálny limbický zápis svojho dieťaťa.

O lektorke: „Práci s ľuďmi, či už formou individuálnych sedení alebo  zážitkových seminárov sa venujem s  prestávkami na Slovensku, v Anglicku a v Čechách 14 rokov. Milujem prácu s energiou. Keď sa energia skupiny prečistí a dvíha. Keď všetko je možné a synergicky podporené každým z nás.Viesť semináre ma napĺňa, som obdarovaná nenaučiteľným talentom v transformatívnej práci a moja zodpovednosť rozvíjať tieto dary ma priviedla k seminárom. Má pre mňa obrovský význam takúto vysokú energiu spoluvytvárať,  šíriť a podporovať“.  Zuzana je expertkou na prepis Limbického zápisu. Viac o nej a jej práci na www.hozhoni.eu

Mgr.art Zuzana Hozhoni

prednášajúca

Mgr.art Zuzana Hozhoni

Práci s ľuďmi, či už formou individuálnych sedení alebo zážitkových seminárov sa venujem s prestávkami na Slovensku, v Anglicku a v Čechách 14 rokov.

Monika Kampošová

prednášajúca

Monika Kampošová

prednášajúca

Čínska medicína v každodennom živote

O prednáške: Téma prednášky bude zameraná na oblasť čínskej medicíny a jej prínos na naše zdravie v každodennom živote. Vysvetlíme si jednotlivé základné princípy a pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať ak chceme, aby naše zdravie bolo čo najviac podporované. Povieme si o základných substanciách – energii, krvi, esencii jing a telesných tekutinách – ako si udržať ich vitalitu prostredníctvom správne nadstavených zložiek, ktoré podporujú ich neustále dopĺňanie, obnovovanie.

Pozrieme sa aj na konštitučné energie a priblížime si ich vplyv na naše predispozičné vplyvy, ktoré dostáva každý z nás do vienka – myslia sa tým silné stránky, o ktoré sa môže človek v priebehu života oprieť, ale aj slabé stránky, na ktoré si musí dávať pozor a preventívne ich udržiavať v dobrej kondícii.

Téma bude zameraná aj prakticky, aby ste tieto múdrosti vedeli prakticky uchopiť a vniesť si ich do nášho každodenného života.

O lektorke: Diplomovaný praktik Tradičnej čínskej medicíny – absolventka 1.školy TČM v Prahe s prepojením na Univerzitu Tradičnej čínskej medicíny Guanming v Pekingu. Vyštudovala oba odbory: fytoterapia – 5 rokov a akupunktúra – 3 roky.
„Vo svojej praxi od roku 2002 využívam vedomosti nadobudnuté v týchto oboroch zo zameraním na rôzne ochorenia a oslabenia organizmu. V roku 2004 som založila 1. centrum Tradičnej čínskej medicíny v Banskobystrickom kraji, pod názvom „Tao cesta k zdraviu“ a školu „Alterna“, kde som viedla výuku TČM v rámci rôznych tém (Dietetika, Gynekológia, Psychika a emócie, Liečba rôznych ochorení a pod.). Od roku 2007 som lektorkou na 1. škole Tradičnej čínskej medicíny v Prahe, kde vediem postgraduálne semináre v oblasti Dietetiky a výučbu žiakov TČM“.

Najčastejšie mýty a chyby v stravovaní

Na prednáške sa dozviete:
Vďaka mnohým novovznikajúcim výživovým smerom a „rýchlo kvaseným“ výživovým poradcom, vznikajú mnohé nutričné mýty a ľudia majú následne zmätok v tom, čo vlastne jesť. Potom zaradia tieto mýty do svojho denného života a transformujú ich na chyby v stravovaní, ktoré im častokrát ešte zdravotný stav zhoršia. Iba celostný prístup k výžive a ľudskému telu môže viesť k trvalému zdraviu a prevencii pred civilizačnými ochoreniami. V dnešnej dobe neexistuje jednotná strava pre všetkých ľudí a pre niekoho môže byť šalát liekom, no pre niekoho jedom. Na tejto prednáške si odhalíme práve tie najčastejšie omyly, ktorých sa bežne dopúšťame pri našej každodennej liečbe stravou.

O lektorke: Monika Balko pôsobí ako výživová poradkyňa, inštruktorka jógy a ako terapeutka metódy Cesta. K zdravej strave ju dostali vlastné zdravotné problémy v období, keď jej lekári nevedeli pomôcť. Uvedomuje si nevyhnutnosť celostného prístupu k výžive a k zdraviu a tak pristupuje aj k svojim klientom. Pri práci využíva nadobudnuté vedomosti z čínskej medicíny, zo štúdia na americkej univerzite Cornell Univerzity, či zo štúdia rôznych výživových smerov, ako je makrobiotika, surová strava, stravovanie podľa krvných skupín, paleo výživa či iné. Všetky svoje vedomosti dnes odovzdáva ďalej. Prednáša, robí vlastné semináre a kurzy, publikuje články do rôznych časopisov, no hlavne pomáha jednotlivcom nájsť ich cestu k zdraviu a šťastiu.

Viac na www.cestapoznania.sk.

Monika Balko

prednášajúca

Monika Balko

prednášajúca

Tina Penxová

prednášajúca

Tina Penxová

prednášajúca

Postoj chvíľu-nadýchni sa života

O prednáške: Sám život sa začína nádychom. V dnešnej dobe vnímame dýchanie ako automatickú funkciu tela, ktorú si za bežných okolností
ani neuvedomujeme. Ukážeme vám ju v úplne inom svetle. Už nikdy viac nebudete brať dýchanie ako samozrejmosť, ale budete ho vnímať ako nový zmysel svojho života. Naučíte sa vedome pracovať so svojím dychom, čo vám pomôže zvládnuť akékoľvek životné situácie oveľa ľahšie. Nadýchnite sa života a naučte sa odbúrať každodenný stres.

O lektorke: Tina Penxová – sprievodkyňa na ceste k zdravému vedomému dýchaniu: „Mojim poslaním je umožniť každému človeku žiť naplnený a zdravý život. Učím ľudí zdravo dýchať i to, ako si udržať zdravé držanie tela a pokojnú myseľ. K téme zdravého dýchania ma priniesla vlastná potreba nadýchnuť sa do sýtosti. Ako dieťa som bola liečená na bronchiálnu astmu, v neskoršom veku som prešla skúsenosťou panických záchvatov. Vďaka dychovým cvičeniam som dokázala prekonať astmu, vnútornú nerovnováhu a naučila som sa zvládať stres i zvýšiť svoju výkonnosť“.

Ako môže žena ovplyvniť zdravie v rodine?

Prednáška o tom, ako si my ženy môžeme zobrať späť svoju silu a stať sa vedomými tvorkyňami a ochrankyňami zdravia v našich domovoch.

O lektorke: Stanka Sobolová – lektorka, terapeutka a duša projektu Šťastná žena, spoluautorka knihy Tajomstvo ženskej prosperity. Vedie víkendové ženské semináre. Z jej web stránky stastna-zena.sk: „Som mama dvoch krásnych synov, žena jedného muža a sprievodkyňa všetkých žien, ktoré túžia rozkvitnúť“.

Stanka Sobolová

terapeutka a duša projektu Šťastná žena

Stanka Sobolová

prednášajúca

Antonie Krzemieňová

prednášajúca

Antonie Krzemieňová

prednášajúca

 Psychosomatika – telo vám napovie

O prednáške: Dnes je už o sile myšlienky presvedčený takmer každý človek. Prírodné zákony platia pre všetky živé organizmy. Vplyv informácií, ktoré vysiela naša hlava ako príkaz pre telo ma naň priame účinky. Ako presne a za akých podmienok môže človek ochorieť alebo sa uzdraviť a zotaviť… aj o tom hovorí psychosomatika popísaná lekármi. Vedeli ste že až 60% ochorení sa prejaví vo fáze hojenia? Vedeli ste, že v každom zdravom tele máme 10x viac baktérií ako buniek? Na čo v tele slúžia? Cieľom prednášky je predstaviť vám ako to s tým dopadom myšlienok na zdravie celé je. Ako choroba vznikne, ako skončí a ako sa prejavuje fáza choroby a fáza hojenia? Informácie z prednášky vás môžu upokojiť a dodať dôveru, že telo je jedno fantastické dielo Univerza (prírody, Najvyššieho) a že má silné samoliečivé schopnosti.

O lektorke: Antónie je uznávanou českou psychosomatičkou a spisovateľkou, ktorá sa venuje sile pôsobenia myšlienky na telo. Už na svojej koži sama zistila, že to nie je náhoda, že ten, ktorý človek ochorie na konkrétnu chorobu. Zamyslela sa nad zdravím a začala svoje hľadanie po racionálnych dôvodoch chorôb. Lekárska psychosomatika Dr. Hamera jej odpovedala na otázku, prečo a ako vznikne v tele choroba, ako reagujú bunky na myšlienky a emócie. Svoje štúdium u kanadskej lekárky si aj sama v praxi overovala a naďalej úspešne overuje. Antónie pomáha ľuďom nájsť spôsob ako byť trvalo zdravý, vyrovnávať sa so životnými situáciami a život si naozaj užívať, nie ho iba pretrpieť.

Na trhu nájdete viacero titulov od Antonie Krzemieňovej, napr. Telo napoví alebo Síla myšlenky.

Prvá výchova k rodičovstvu

Ako s deťmi hovoriť o chúlostivých veciach a čo je dôležité aby naozaj vedeli?

O prednáške: V osnovách výchovy k rodičovstvu u nás je veľa zaujímavých tém. Detičky sa zaoberajú ľudským telom, genderovými témami, „inakosťou“ ľudí i pohlavnými chorobami. Lenže už i naši škôlkari nás občas zaskočia otázkami, na ktoré je ťažké jednoducho odpovedať. Čo je dôležité, aby naozaj vedeli? Do akej hĺbky ísť s odpoveďou? Ako sa s nimi rozprávať o chúlostivých veciach tak, aby sme nestratili ich dôveru a zároveň pravdivo odpovedali s prihliadnutím na vek a vyspelosť dieťatka? A čo ak už naša ratolesť prerástla škôlkarsky vek? Dá sa „dohnať“ stratený čas a informácie? Pomôžme deťom zorientovať sa v dnešnom svete, láske, rodičovstve a sexualite…

O lektorke: Ľuba Lapšanká je spoluzakladateľkou a riaditeľkou občianskeho združenia Slovenské duly, laktačná poradkyňa, a pedagogička. Okrem individuálnej práce so ženami a deťmi sa venuje lektorskej činnosti, prednáša, publikuje. S témou materstva, zodpovedného rodičovstva a sexuálnej výchovy precestovala už mnoho škôl, detských domovov, konferencií a ďalších podujatí pre dospelých i deti. V prednáškovej a publikačnej činnosti sa venuje najmä podpore žien v materstve, ochrane detí, rodinnej a sexuálnej výchove, prirodzenej starostlivosti a prevencii prírodnými prostriedkami.

Ľuba Lapšanská

prednášajúca

Ľuba Lapšanská

prednášajúca

Ing. Monika Jakubeczová

prednášajúca

Ing. Monika Jakubeczová

Autorka kníh o anjeloch, terapeutka, organizuje a vedie prednášky, besedy, semináre a workshopy na témy osobného rozvoja aj z oblasti IT

Ako komunikovať s anjelmi

Prednáška je skutočným príbehom ženy, ktorá štyridsať rokov prežila bez Boha. V jednom rozhodujúcom okamihu nastala zmena a príchodom anjelov sa jej život otočil o 180°. Vypočujte si jej osobný príbeh, ako sa to všetko udialo, ako z podnikateľského sveta prešla do harmonického a vyrovnaného života. Počas vstupu na festivale vám Monika predstaví praktický a jednoducho zapamätateľný spôsob ako sa postupne dostať k vyšším vibráciám, kde je možné s ľahkosťou komunikovať s anjelmi a svetelnými bytosťami.

Pripravte si svoje otázky, určite vás vyzve, aby ste ich položili. Na záver pre vás prevedie meditáciou, pri ktorej sa stretnete so svojim anjelom strážnym.

O lektorke: terapeutka, koučka, konzultantka, autorka kníh Prebudili ma anjeli a Život s anjelmi a autorka 9tich meditačných CD

Mala štyridsať rokov, keď sa jej radikálne zmenil život. Bez toho, že by hľadala Pravdu, či prosila Boha, anjeli jej vstúpili do života a zostali. Dnes ich odkazy odovzdáva, ich pomocou sprevádza ľudí na ceste odblokovávania deštruktívnych programov a pomáha im vo vlastnom uzdravení. Koučuje a pomáha ľuďom aj v životných otázkach. Monika napísala dve knihy s duchovnou tematikou: Prebudili ma anjeli a Život s anjelmi a vydala 9 meditačných CD (vedené meditácie). Dnes popri písaní svojej tretej knihy organizuje meditačné stretnutia, dni, či transformačné víkendy, koučuje, lieči a odovzdáva odkazy anjelov, pričom si dokázala udržať zdravú rovnováhu medzi duchovným a materiálnym životom.

Viac informácii na www.jakubeczova.sk a www.monikaj.sk

Zdravé pečenie a kváskovanie

V kvásku sme dostali veľký dar. Množiaca sa energia spája ľudí a rodiny, formuje a vytvára nové. Sila kvásku tkvie v jeho schopnosti šíriť sa ďalej a rásť. Niekedy sa jeho sila utlmí, aby potom zas povstala. S týmto cieľom vznikla aj informačná stránka kvások.sk, ktorá okrem kváskovej mapy, ponúka všetky potrebné informácie o kvásku a pečení s jeho využitím.

O lektorke: Organizátorka kurzov zdravého pečenia a a pečenia kváskového chleba. „Moje prvé skúsenosti s kváskom siahajú niekedy do roku 2012. Neskôr som sa začala špecializovať na ražný chlieb, lebo som chcela konzumovať chlieb s nižším obsahom lepku a s vyšším podielom vlákniny. A keďže som na trhu nenašla naozaj chutný plne ražný chlieb, povedala som si, že ho upečiem sama. Podarilo sa. V mojom okolí som začala byť známa chutným a zdravým kváskovým chlebom, istý čas som ho piekla známym aj neznámym.“

Navštívte www.zdravepecenie.sk, kde nájdete mnoho skvelých tipov, rád aj receptov.

Lenka Mančíková

prednášajúca

Lenka Mančíková

prednášajúca

MUDr. Vladimír Savčenko

prednášajúci

MUDr. Vladimír Savčenko

prednášajúci

Prečo vaše vzťahy nefungujú?

Dr. Savčenko vám presne, zrozumiteľne, názorne a zábavnou formou opíše, prečo vaše vzťahy nefunugujú. Ukáže vám hlavné chyby, ktoré robíte a navrhne spôsob, ako s tým skoncovať. Jeho výnimočná technológia vám pomôže docieliť to, že si komunikáciu s ľuďmi, s kýmkoľvek, začnete užívať. Lebo je to práve ona, ktorá rozhoduje o tom, či sú vaše vzťahy dobré alebo nie. A dobré vzťahy = základný pilier zdravia,

MUDr. Vladimír Savčenko pochádza z Ukrajiny. Od roku 1990 pôsobí striedavo na Slovensku a v Čechách. Je autorom viacerých publikácií; prednáša, konzultuje, cestuje a najmä si užíva život.

Viac na www.savcenko.com

Karma a vzťahy

Mgr. Michelle Mattieligh

lektorka, koučka, terapeutka, publicistka

Mgr. Michelle Mattieligh

lektorka, terapeutka, koučka a publicistka

Praktické informácie

Miesto konania HARMÓNIA Festivalu v Žiline:

Hotel Slovakia***, Antona Bernoláka 3231/A, Žilina

3. žilinský ročník sa koná 19. a 20. októbra 2018:

Piatok, 19.10.: 10.00 – 20.00 hod.
Sobota, 20.10.: 09.00 – 20.00 hod.

TOMBOLA o množstvo hodnotných cien bude vyhodnotená v sobotu 20.10. o 13.15 hod.

Pozrite si aj NOVÝ PROGRAM MALEJ PREDNÁŠKOVEJ MIESTNOSTI s jogou, ukážkami cvičenia, prezentáciami alternatívnej medicíny a worshopom zdravšieho pečenia na našom FACEBOOKU.

PREDNÁŠKOVÉ PERMANENTKY sú dostupné online na tejto stráne v záložke „Vstupenky“.

PREDBEŽNÝ ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV
3. ročníka HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu v Žiline, 19.-20. októbra 2018:

1. 4RAWER, s.r.o., Stropkov – zdravé sladkosti bez lepku, jogurtovače, kolostrum
2. Meandra, s.r.o, Nitra – za studena lisované kvalitné oleje, doplnky zdravej výživy z Ruskej federácie
3. Aurafoto-Ing. Nikoletta Zsigóová, Hurbanovo – fotenie a diagnostika aury, poradenstvo v oblasti osobného rozvoja
4. Ing. Svetlana Guzmanová, Bratislava – wellness produkty DXN, káva s hubou reishi
5. Alena Kavenská – KAVENA, Ružomberok – veštenie, numerológia, tarot, poradenstvo
6. Ing. Ľubica Kuttnerová, Zvolen – probiotiká a prebiotiká z Bulharska, prírodná kozmetika z bulharskej ruže
7. Mgr. Alena Vydarená – ALIS, Brezová pod Bradlom – prírodná kozmetika z Mŕtveho mora
8. Kompava spol. s r.o., Nové Mesto nad Váhom – výživové doplnky pre dlhý život, krásu, kvalitný športový výkon, aktívny životný štýl
9. Janka Valdman – MIJA, Prievidza – Egypt powder – prírodný púder na tvár a prírodná orientálna kozmetika
10. LifeWave Slovakia, Žilina – akupunktúrne náplasti
11. Komora homeopatov, Poprad – osveta, informácie o homeopatii
12. PartyLite Liptov, Liptovský Hrádok – sviečky, doplnky do bytu
13. Etami s.r.o., Humenné – apiterapia, včelie produkty – včelí peľ, materská kašička, med, včelí jed ai.
14. TIENS Slovakia, s.r.o., Bratislava – výživové doplnky, prístroje, starostlivosť o domácnosť, kozmetika
15. BZS, s.r.o., Bratislava – Frutino 100% ovocné tyčinky a chrumkavé ovocné čipsy
16. GreenPowerCompany, Bratislava – doplnky výživy – kvalitné zelené potraviny značky Green Future, certifikovaná biokozmetika STYX Naturcosmetics, viacúčelové štýlové fouty
17. Vyšné Ružbachy, a.s. – wellness a kúpeľné pobyty, darčekové poukážky
18. Ing. Marek Dzurilla, Žilina – zelený jačmeň a chlorella Green Ways
19. Alena Haragozó, Nitra – sun mandaly, anjelské obrázky a numerologický pentragram osobnosti a zdravia
20. Ing. Marcela Lucáková – LUMACENTRUM, Košice – diagnostika aury a čakier- fotenie aury, rozbor čakier, grafov, harmonizácia, poradenstvo, výklad kariet
21. Čajovňa Jasmínka, Turčianske Teplice – archanjelské a čakrové sviečky, prírodná kozmetika Saloos, africké čierne mydlá Dudu-Osun, zubné kefky Miswak, bábiky proti strachu, sypané čaje, výklad kariet a snov
22. Bhakti Marga Slovensko, o.z., Levice – transformačné duchovné cvičenia
23. ZDRAVIE A KRÁSA – VČIELKA s.r.o., Bratislava – Sibírske zdravie, bioaktívne potravinové doplnky a bioaktívna kozmetika
24. Darčeky Hand-made, Kolta – kozmeceutika, prírodná kozmetika, doplnky výživy, čaje, náplasti, prírodné čistiace prostriedky
25. Ivetka Fehérová, Veľký Krtíš – ušné, telové a čakrové sviečky, prírodný a ručne maľovaný textil
26. Biosmedica, Zvolen – biointegrovaná medicína
27. Štefánia Suchánska, Veľký Krtíš – šperky z polymérovej hmoty Cernit
28. Alžbeta Malíčková, Prešov – výstava anjelských obrazov a anjelských sviečok
29. Bc. Choma Juraj, Poprad – Hirudoterapia – liečba pijavicou lekárskou, Bachove kvetové esencie, ayurvédske terapie
30. Ventro, s.r.o., Banská Bystrica – služby v oblasti zdravého životného štýlu, výroba balančných podložiek „Tancúchy“
31. Júlia Činčurová, Košice – divé byliny, bylinkové zmesi
32. Juraj Tkáč, Raková – ladené hudobné zvonkohry
33. Merkaba Tatry, s.r.o., Poprad –
orgonity, harmonizéry, terapeutické ladičky
34. Juraj Tkáč, Raková – ladené hudobné zvonkohry
35. Ekosfera s.r.o., Bratislava – Ivan čaj – zabudnutý nápoj budúcnosti
36. Ing. Henrieta Filkorová, Žilina – Mary Kay, líčenie, poradenstvo, starostlivosť o pleť
37. Únia sestier, Žilina – ochrana zdravia a prevencia ochorení, poradenstvo, osveta
38. Vege Bistro a Café Slnečný dvor, Žilina – vegetariánsky studený bufet, bio káva
39. Cukráreň Delightilli, Žilina – bezlepkové dobroty (sladké, slané, kysnuté, cukrárske)
38. Komora homeopatov, Poprad – osveta, informácie o homeopatii
39. Naturopatická únia, Prešov – osveta, informácie o naturopatii
40. Mojša – masáže a pohybová terapia, Žilina – ponuka masáží a pohybových terapií
41. Slovenská únia Joga v dennom živote – prezentácia jogy
42. Mgr. Ľubomír Slejzák, Spišský Hrhov – osobné, partnerské, detské mandaly

Zoznam je aktuálny k 25.9.2018. Zostavený je chronologicky a nie je kompletný. Predpokladaný počet vystavovateľov HARMÓNIA Festivalu v Žiline je cca 60.